Föremål som liknar bord 2 stolar
5202 Matbord
Såld: 500 kr
Såldes den 21 augusti 2023
8140 Bord
Såld: 700 kr
Såldes den 24 maj 2022
4290 Nattygsbord
Såld: 800 kr
Såldes den 7 juni 2021
4508 Trädgårdsbord
+ 2 stolar. Bredd: 68, djup: 68 cm, höjd: 72 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 1 mars 2021
8282 Sminkbord
Såld: 400 kr
Såldes den 26 oktober 2020
4331 Skrivbord
Såld: 1.900 kr
Såldes den 1 juli 2019
1234 Bord
+ 2 stolar, björk, bord, diameter: 71 cm, höjd: 75 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 12 februari 2018
9337 Pelarbord
+ 2 stolar, 1800-tal, bemålade, slitage
Såld: 200 kr
Såldes den 18 september 2017
4006 Toilettebord
Såld: 4.000 kr
Såldes den 26 september 2016